NAŠE PROJEKTY

Nižšie nájdete zoznam našich zrealizovaných projektov

sky blue s.r.o.

Spoločnosť sky blue s.r.o. je jedným z top partnerov spoločnosti O2 Slovakia, s.r.o. už od roku 2009.

Pre mobilného operátora O2 akviruje firemných zákazníkov na území Západného Slovenska. Osobný kontakt je priamo u zákazníka, čím zákazníci šetria čas a náklady. Skúsení obchodní zástupcovia vypracujú pre zákazníkov O2 ponuku šitú na mieru, poradia pri výbere telefónu, pomôžu s nastaveniami a aktualizáciami. Odborníci v oddelení starostlivosti prinášajú optimalizáciu služieb a zníženie nákladov na mobilnú komunikáciu.
Zameranie je jednoznačné : Striktné dodržiavanie individuálneho prístupu pre firemných zákazníkov O2 bez rozdielov. Cieľom je priniesť firemným zákazníkom maximálne pohodlie pri využívaní služieb O2.

Bližšie informácie nájdete na stránke www.skyblue.sk alebo kontaktujte tím obchodníkov spoločnosti sky blue, s. r. o.:
mobil: +421 949 521 003
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.skyblue.sk

Naše služby:
Spoločnosť ultramarine s.r.o., pre spoločnosť sky blue, s.r.o. zabezpečuje aktívny telemarketing, t.j. telefonický kontakt s potenciálnymi zákazníkmi za účelom dohodnutia stretnutia s obchodným zástupcom. Vyhľadáme a overíme kontakt z verejne dostupných zdrojov, skontaktujeme zákazníka, vysvetlíme o čo sa jedná, predstavíme regionálne najbližšieho obchodného zástupcu O2 a dohodneme stretnutie. Obchodní zástupcovia tak efektívne využívajú svoj čas v prospech svojej práce.
Denne skontaktujeme cca 150 firemných zákazníkov z mobilného telefónneho čísla +421948212577.