NAŠE PROJEKTY

Nižšie nájdete zoznam našich zrealizovaných projektov

Effix

Spoločnosť Effix s.r.o. poskytuje kompletné poradenstvo, outsourcing, podnikanie v EÚ a IT podporu pre podnikanie. Cieľom poskytovaného poradenstva je neustále zvyšovanie hodnoty podnikania.
Spája účtovné, daňové a právne služby pre každodenné potreby. Spracuje účtovnú evidenciu. Poradí v oblasti personalistiky. Spracuje mzdovú agendu. Služby dodáva tak, aby odzrkadlovali požiadavky klienta.
Poskytne web adresy cez nastavenie e-mailových adries až po inštaláciu programov a aplikácií. Zriadi klientovi vlastný server a nastavenie úložíska dát.
Klientom zabezpečí registrácie k DPH a DPPO v Nemecku, Poľsku, ČR, Maďarsku a Veľkej Británii, účtovnú a daňovú evidenciu a spracuje mzdy pre vyslaných pracovníkov.

Spoločnosť ultramarine s.r.o., pre spoločnosť Effix s. r. o. zabezpečuje aktívny telemarketing, t.j. telefonický kontakt s potenciálnymi zákazníkmi za účelom dohodnutia stretnutia s obchodným zástupcom.
Vyhľadáme a overíme kontakt z verejne dostupných zdrojov, skontaktujeme zákazníka, vysvetlíme o čo sa jedná a dohodneme stretnutie s obchodným zástupcom.
Spoločnosť tak získa nových klienov a efektívne využíva svoj čas len v prospech svojej práce.
Denne skontaktujeme cca 150 firemných zákazníkov.

Bližšie informácie nájdete na stránke www.effix.sk alebo kontaktujte tím profesionálov spoločnosti Effix s. r. o.:
mobil: +421 948 300 444
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.effix.sk